СЕРТИФІКАЦІЯ ТА ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ ПРОДУКЦІЇ

ТОВ «НВО ДОНТЕХСЕРТ» - Орган з сертифікації, призначений (реєстр. № UA.P.189) і уповноважений (реєстр. № UA.PN.189) на проведення робіт із сертифікації продукції вітчизняного та імпортного виробництва в Системі УкрСЕПРО, призначений орган з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів України (реєстр. № UA.TR.065).

ТОВ «НВО ДОНТЕХСЕРТ» акредитований в Національному агентстві з акредитації України на відповідність ДСТУ EN 45011-2001 «Загальні вимоги до органів, які керують системами сертифікації продукції (EN 45011:1998, IDT)» (реєстр. № 1О186). Визначена наступна галузь акредитації органа з оцінки відповідності ТОВ "НВО "Донтехсерт": продукція на яку поширюється дія технічних регламентів, що наведені нижче; щогли гратчасті чавунні чи сталеві, каркаси металеві будівельні, вироби та конструкції.Перелік Технічних регламентів, згідно з вимогами яких орган з оцінки відповідності ТОВ «НВО «Донтехсерт» призначений на виконання робіт з оцінки відповідності продукції:

 1. Технічний регламент ліфтів;
 2. Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання;
 3. Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання;
 4. Технічний регламент безпеки машин;
 5. Технічний регламент приладів, що працюють на газоподібному паливі;
 6. Технічний регламент водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі;
 7. Технічний регламент безпеки обладнання, що працює під тиском;
 8. Технічний регламент безпеки простих посудин високого тиску;
 9. Технічний регламент пересувного обладнання, що працює під тиском;
 10. Технічний регламент засобів індивідуального захисту;
 11. Технічний регламент обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі.